Služby

Ráda pomohu i Vám

Tréninky a workshopy

 

 

 

Konzultace

Koučování

Tréninky, kurzy a workshopy

Aktuálně pro veřejnost:

Prodej bez nátlaku: Praha,  22. 2. 2018 od 17.30, registrace zde.
Hackni si svůj mozek: Praha, 1. 3. 2018 od 17.30, registrace zde.
Obchodní emailová komunikace v angličtině: Praha,  7. 3. 2018 od 9.15, registrace zde.
Vedu konferenční hovor: Praha, 12. 3. 2018 od 9.15, registrace zde.
Individuální konzultace jsou možné kdykoliv po domluvě.

Zaměřuji se na kurzy "ušité na míru" potřebám firem a týmů, na které může navazovat koučovací sezení s každým z účastníků, díky němuž se docílí maximálního zafixování nabytých dovedností, zvyší se motivace, využitelnost v praxi a celková efektivita kurzu. Působila jsem 12 let na manažerských obchodních postech v mezinárodních korporacích v Praze a v Londýně. Nejsem tedy teoretik, nýbrž předávám praktické znalosti a zkušenosti doplněné o nejmodernější teoretické poznatky. Během 4 letého působení ve Velké Británii jsem získala Cambridge Certificate in Advance English a stala se jedinečnou volbou pro tréninky v anglickém jazyce. Zároveň má přidaná hodnota spočívá v rozsáhlé zkušenosti s vedením a lektorováním multikulturních týmů. Jsem nadšenou, energetickou lektorkou soft skills a osobního rozvoje. Mými kurzy za poslední 2 roky prošlo více než 500 lidí. Připravím interaktivní firemní workshop či trénink na míru a nebo si můžete zvolit z nabídky kurzů níže (veškeré kurzy je možné vést v aj nebo čj).

Obchodní dovednosti: Prodej bez nátlaku. Prodej po telefonu. Sales pitch.
Kurzy komunikace: Základy úspěšné komunikace. Feedback aneb efektivní zpětná vazba. Obchodní emailová komunikace. Péče o zákazníky. Efektivní komunikace bez hranic (cross cultural communication).
Prezentační dovednosti: Lahodná prezentace 1 a 2
Leadership: Manažer na startovací čáře. Vedu multikulturní tým (plus leadership na dálku). Vedu konferenční hovor. Koučovací přístup v manažerské praxi.
Time management: Osobní efektivita. Work/life balance.

 

Konzultace

Poskytuji konzultace v profesní sféře zejména v oblastech: prodeje, vedení a motivování týmu (včetně multikulturních). Dále se úzce specializuji na poradenství v oblasti prodeje a zvyšování spokojenosti zaměstnanců a zákazníků v hotelnictví a v cestovním ruchu. V soukromé oblasti poskytuji individuální konzultace na téma work/life balance, rozvoj potenciálu, hledání poslání, budování sebevědomí, stavění na silných stránkách a jak žít šťastným životem, který nám dává smysl (ebook ke stažení na stránkách zdarma).

 


Koučování

Zaměřuji se na individuální a týmový výsledkově orientovaný koučink, založený na učení Marilyn Atkinson a Johna Whitmora. Koučování podporuje klienta v dosažení výsledku rychleji a efektivněji, za využití vlastních zdrojů. Absolvovala jsem Specifický kurz pro kouče a kurz Koučování vysoce výkonných týmů vedený Marilyn Atkinson. Oba kurzy splňují parametry ICF (Mezinárodní federace koučů)– nejrespektovanější organizace v koučovací profesi celosvětově. Řídím se etickým kodexem stejné organizace. Ráda pomohu i Vám vymanit se z krysího závodu a nebo si vyřešit dilema. Využijte sílu koučování k nalezení vlastních odpovědí a zlepšení Vašeho profesního či soukromého života.

 

 

Reference

Daniela kombinuje výbornou profesionální zkušenost z businessu a schopnost tuto zkušenost předávat dál. Splolupracuje s námi na tréninzích obchodních dovedností. Při přípravě vycházela ze specifických požadavků našich týmů a oceňuji, že jednotlivé tréninky ušila přímo na míru pořebám naší společnosti. Její schopnost zaujmout posluchače tak, aby si z jejich tréninků odnesli nejen pocit příjemně prožitého času, ale i změnu chování, je jednoznačná. Daniela nabízí profesionalitu, vstřícnost, které si velmi vážím, ale umí velmi efektivně i při tréninzích využít „selský rozum“ a praktické ukázky, takže nezůstává pouze u obecnosti a líbivosti na venek.

Gabriela Šimšová Head of HR / Wunderman

Daniela je velmi profesionální lektorka, svým charismatickým a lidským přístupem si dokáže výborně získat všechny účastníky. Její pojetí je originální. Jde do hloubky, nebojí se improvizovat a nabídnout účastníkům kurzu přesně to, co potřebují a co je posouvá dál. Umí pojmenovat rezervy a připravit takové nástroje, díky kterým nezůstane jen u aha efektu, ale lidé kteří prošli jejími kurzy si jednoduše nabyté poznatky odnášejí do praxe a tam je uplatňují. Kurzy dokáže skvěle ušít na míru, dle specifických požadavků společnosti.

Kristýna Šimonová Group Operations Director / Young & Rubicam Group

„ Velmi děkuji mé firmě za to, že mi umožnila několik koučovacích lekcí právě s Danielou. Protože mám někdy tendenci podstatné věci „okecávat“ a spíše hledat důvody a popis okolností, proč se to či ono stalo, jsem velmi vděčná Daniele, že mě v tom nenechala a vždy mě vedla přímo k „jádru pudla“ a to cestou otázek, které mi jednak otevřely oči, ale sem tam i zastavily dech tím, jak jsou jednoduché a jak se trefují přímo do černého. Díky Daniele jsem zjistila, že vše nemusí být tak složité a že v mém případě není ani potřeba tolika slov proto, abych byla spokojenější. Danielo díky. „

Tereza Hubičková Account supervisor / Wunderman.cz

Daniela umí během koučinku velice příjemnou formou nabudit v člověku vlastní skrytý potenciál. Jsem rád, že jsem využil příležitosti a času, který jsme spolu strávili, díky čemuž jsem učinil kroky, které přímo vedly k posunu v mé kariéře, jak mohu nyní s odstupem hodnotit. Děkuji.

Ondřej Vasilenko CPM Manager / Wunderman

Byl jsem příjemně překvapen profesionalitou Daniely a celkovým průběhem našich setkání. Daniela vedla každé setkání nenásilnou a uvolněnou formou, za pomoci zajímavých metod a technik jsme objevili oblasti ve kterých můžu růst. Ve výsledku se nám povedlo identifikovat cíle s jasně definovanou posloupností kroků které k těmto cílům vedou. Vím teda co dělat a jak postupovat abych se mohl dál rozvíjet.Za mě mohu Danielu jedině doporučit, určitě se s ní rád potkám i v budoucnu.

Juraj Holec Data Team Lead

Individuální konzultace mi pomohla poznat jak by měl prodej s lidskou tváří vypadat. Dostal jsem konkrétní tipy pro svou situaci a určitě mi pomůžou v byznysovém životě dál. Bylo to fajné! Daniela je profesionálka, která má zkušenosti z velké firmy a s nadšením teď předává své znalosti dál, za což jsem jí vděčný. Je sympatická, uvádí konkrétní příklady a je na ní vidět nadšení pro věc. Doporučuji!

Martin Dědina SAP Ariba Cloud Technical Architect / Ariba

Daniela je velmi příjemný člověk. Je otevřená názorům i diskusi. Zároveň dbá na dodržování časového harmonogramu. Kurz „Prodej bez nátlaku“ je velmi užitečný pro začínající obchodníky, ale i pro ty zkušené. Často ve své branži zapomínáme na základy a pro samé stromy nevidíme les. Je dobré si čas od času připomenout o čem vlastně obchod je. Kurz byl opravdu veden bez nátlaku.

Vlastimil Váňa Area Sales Manager/Pierre Fabre

Kurz byl velice užitečný, zažila jsem několik aha momentů a odnesla si domů spoustu praktických tipů pro obchodní jednání. Velice oceňuji i praktickou část s feedbackem ze strany ostatních účastníků i lektorky. Paní Sedloňová je sympatickou a kvalifikovanou lektorkou, která dokáže své know-how a zkušenosti velice dobře účastníkům kurzu předat.

Ilona Černochová Advokátka

Daniela je velmi dobrá lektorka. Přirozeně a poutavě mluví. Měla vypracovanou kvalitní a vtipnou přípravu a držela se tématu. Předem se ptala, co nám má podle nás kurz přinést. Nenapadlo nás myslet na něco jiného :-). Pořád jsme dávali pozor. Za mně za jedna! Kurz zcela splnil mou představu.

Silva Černá Podnikatelka

All coaching sessions and training I had with Daniela were really useful, interesting and really motivational. In addition, I really like her attitude and the way how she communicates and presents. I really recommend her as a trainer.

Jitka Štelciková Klientka koučování a účastnice tréninků / Team Lead

Daniela Sedloňová je pohotová, zkušená a dobře připravená. Kurz Prodej bez nátlaku probíhal v příjemné atmosféře, kombinoval teorii s praktickými cvičeními. Svým zaměřením a časovým rozsahem je určen spíše pro začínající a mírně pokročilé obchodníky, ale i ti zkušenější si něco odnesou.

Martin Jirman CEO a místopředseda představenstva/ABRA Software

Kurz byl pro mne přínosný a zajímavý. Daniela je super lektorka, do 3 hodin se jí podařilo zhutnit širokou paletu informací. Byla milá, profesionální a její podání se dobře poslouchalo.

Jiří Jetmar Sales Representative/Freestyle Kolbenka

Kurz byl pro mě velmi přínosný. V oblasti obchodu mi velmi rozšířil znalosti a pomohl mi i uvědomit si jisté chybné postupy. Lektorka byla plná energie, plná zájmu. Bylo vidět, že školit ji baví.

Radek Stolář Account Manager / Kurzy.cz

Kurz byl výborným úvodem do oboru, o kterém jsem předtím netušil vůbec nic. Ale právě proto jsem se přihlásil a kurz předčil očekávání. Lektorka poskytla mnoho poznatků a podělila se o spoustu praktických zkušeností. Nakonec došlo i na krátké cvičení. Kurz je přínosný jak pro začátečníky, tak pro zkušené obchoďáky. Daniela je milá a usměvavá lektorka, plná energie, která s radostí zodpověděla všechny zvídavé dotazy.

Josef Kunhart Web application consultant and analyst / Equa Bank

Thanks for this training. It was effective, well prepared and I am glad I had it.

Anonym Účastník firemního tréninku: Leading a conference call

It was really great and helpful. For me – the most helpful and the best training.

Feder Účastník firemního tréninku: Leading a conference call

Much better than expected. Lots of fun actually and useful tips.

Anonym Účastník firemního tréninku: Leading a conference call

Great opportunity to improve the skills. I liked the way how the course was interactive.

Anonym Účastník firemního tréninku: Leading a conference call

Bylo to super, jak obsahem tak formou! Jedno z nejlepších, co jsem měl možnost absolvovat, bylo zřejmé, že dodavatel(ka) má kromě vědomostí i cenné zkušenosti. Přínosné, jen tak dále. Děkuji.

Jiří Spurný Team Lead & Digital Art Director

You made quite boring topic fun and informative. Thanks

Anonym Účastník firemního tréninku: Email communication in business

Daniela is really good trainer. She speaks clearly and what she said was interesting.

Anonym účastník tréninku

I liked the smiliness and positiveness of the trainer. I liked that it contained exercises to keep us paying attention. I liked that it was not just about grammar. I like the commas after greeting etc. Finally it is clear to me. Thank you.

Anonym Účastník firemního tréninku: Email communication in business

Thank you so much for this training. I learned something which I think I will use so much in the future. The reader with the examples will be next to my laptop.

Margret účastnice tréninku

Useful course. Really nice hostess. Totally worthy.

Daniel účastník tréninku

The course was very interactive and fun! I found it very useful for my job, I will use the information I got.

Anonym účastník tréninku

Very useful course, it will help me a lot professionally as I constantly work by email to clients and sometimes I realized I lacked summarization skills. Thanks!

Anonym Účastník firemního kurzu: Email communication in business

I really like trainers who are well prepared, who have a timeline and follow it. Seem so professional and that was the case today.

Adéla účastnice tréninku

Celkově hodnotím lektoru za 1. Libilo se mi využití více učebních metod a zejména druhá interaktivní část.

Milan účastník tréninku

Daniela je velmi příjemná a milá lektorka. Pro lidi začínající obchodní činnost byl základní kurz prodeje zajímavý a přínosný.

Lenka Pavlíková Account Manager / AliaWeb

I appreciate the trainer’s professional behavior even while dealing with annoying questions and comments. I liked the presentation for the training as well.

Barbora účastnice tréninku