Pro veřejnost

Kurzy

 

 

 

Koučování

Kurz Hackni si mozek: 10. 9. 2019

Mnoho strachů a stresových reakcí v našem těle vzniká, jakožto pozůstatek dávného nastavení našeho mozku. Jedná se o přirozenou reakci, kdy se nás mozek snaží zachránit před nebezpečím (jako útok divé zvěře v dávných dobách). Toto naprogramování je nám však v současné době často spíše na obtíž. Dobrá zpráva je, že ho lze změnit a já Vám ukážu jak. Tento kurz je pro Vás ten pravý pokud se chcete dozvědět více o fungování mozku a použít tyto vědomosti pro svůj spokojenější život. Pomůže Vám pohnout se z místa, zbavit se strachu, eliminovat stres a pracovat efektivněji.

 

Jak to bude na kurzu vypadat?

Seznámím Vás s mozkem, jeho částmi a tím jak fungují. Dám Vám praktické návody, jak svůj mozek hacknout, aby fungoval ve Váš prospěch. Obdržíte pracovní sešit s různými cvičeními a nejdůležitějšími informacemi z kurzu. Držím počet účastníků na nízkém počtu, abyste měli prostor pro dotazy a vyzkoušení si praktických cvičení, která Vám pomohou žít bez zbytečného stresu, strachu a neadekvátních reakcí. Zjistíte, co chcete a budete motivovaní se posouvat kupředu.

Co získáte?

  • Zbavíte se strachu. Naučíte se strach pojmenovat a pracovat s ním tak, aby Vás již neparalyzoval.
  • Eliminujete stres. Zjistíte, jak stres vzniká a jak se ho zbavit. Naučíte se trik na přepínání mozku do jeho jiné části, kde stres neexistuje. Ukážeme si pár antistresových cvičení a metod.
  • Budete lépe vycházet s druhými. Naučíte se číst druhé a získáte tipy, jak nejlépe reagovat pokud jsou druzí ve stresu.
  • Skoncujete s prokrastinací a budete efektivnější. Získáte strategie, které Vám pomohou zbavit se elementů, které ruší. Budete schopni soustředěně pracovat po celý den. Konečně přestanete odkládat a začnete dělat to, co chcete Vy.
  • Zjistíte, co Vás motivuje. Poznáte svou primární a sekundární motivaci. Najdete svůj střed, sami sebe. Odhodíte veškerá měl bych/měla bych a objevíte, co opravdu chcete Vy.

Cena: 850 Kč
Čas a místo konání: 17.30-21.00, Impact Hub Praha, Drtinova 557/10, Praha 5-Smíchov, modrá zasedačka

Chci si hacknout mozek! Objednávám kurz!

 

 

Konzultace

e
Chcete se zbavit trémy z prezentování, či celkově zlepšit své prezentační dovednosti? Potřebujete se poradit, jak co možná nejefektivněji oslovit klienty a prodat jim sebe, své výrobky a služby? Občas Vás paralyzuje strach či stres a chcete vědět, jak z toho ven? Potřebujete prokonzultovat Vaše působení v roli manažera a chcete tipy z praxe, které pomohou přímo Vám? Pro efektivní využití Vašeho času a dospění k tíženému cíli jsou vhodné právě individuální konzultace.
Cena individuální konzultace: 2 000 Kč/hod.
Čas a místo: po zakoupení konzultace se s Vámi spojím a domluvíme se individuálně. Lokalita je vždy Praha a nebo je možno přes Skype či telefon.

Objednat

 

 

Koučování

Koučování je efektivní nástroj, jak si přijít na to, co opravdu chci já. Najít si svou vlastní cestu k dosažení cíle a snu. Je to nástroj, který nám umožňuje utřídit si myšlenky a načerpat potřebnou motivaci ke změně. Pokud se potřebujete pohnout z místa, avšak zatím nevíte jakým směrem jít a s čím byste měli začít, pak právě koučování Vám učiní skvělou službu. Společně si vyjasníme cíl a kroky k jeho dosažení.
Cena individuálního koučování: 2 000Kč/hod.
Čas a místo:
po zakoupení koučování se se Vámi spojím a domluvíme se individuálně. Lokalita je vždy Praha a nebo přes Skype či telefon.

Objednat