Akademie mentální odolnosti

Akademie mentální odolnosti: začínáme 6. 2. 2023

Unikátní 28 denní on-line program vám pomůže zbavit se stresu, ujasnit si kam jdete a jak toho efektivně a v klidu dosáhnout. Budete lépe zvládat i náročné situace díky získané emoční agilitě a mentální odolnosti. Budete schopni přemýšlet komplexněji, dívat se na věci jiným pohledem a zvýšíte svou spokojenost. Toto je praktický kurz plný technik založených na nejnovějších poznatcích z behaviorálních věd a neurovědy.

4 interaktivní moduly

Akademie mentální odolnosti je tematicky rozdělena na čtyři týdny. Čekají vás vzdělávací videa, inspirativních úkoly, meditace, techniky a 4 on-line setkání. Každá z rozvíjených dovedností má svou váhu, ale pouze vzájemné funkční synergie a propojení vám umožní vidět a chápat svět v jeho komplexnosti a vytvořit tak skutečnou přidanou hodnotu pro vás.

Stres: jak si zachovat klid a budovat mentální odolnost

Naučíte se ovládat stres a budovat si mentální odolnost. Začnete prozkoumávat sami sebe a své vnitřní nastavení. Osvojíte si řadu technik, které vám pomohou získat nadhled a dostat se zpět do rovnováhy. 

#stres #resilence #sebeuvedomeni @mozek @seberegulace

Mindset: optimální nastavení mysli

Naše nepohoda a neklid často začínají v naší hlavě, v našich myšlenkách. Objevíte své limitující vzorce myšlení a budete schopni je nahradit užitečnějšími. Naučíte se pracovat se svou pozorností a přesunout se z role oběti do role tvůrce. Využijeme propojení systému mysl-tělo a začneme ladit vaše vnitřní prostředí.

#mysl #tělo #pozornost #tvůrce

Efektivita: nepracujte tvrději, ale chytřeji pohledem neurovědy

Budete schopni si vytvořit svou vlastní vizi, která vás efektivně bude posouvat k vašemu cíli. Naučíte se odbourat své zlozvyky a přestat prokrastinovat.

#vize #návyky #prokrastinace #efektivita

Emoční agilita: zvládání emocí a budování kvalitních vztahů

Naučíte se pracovat s emocemi tak, abyste jim porozuměli a byly vám rádcem a nikoliv nepřítelem. Pomůžou vám na cestě k větší spokojenosti a kvalitnější sociální interakci.

#emoce #vztahy #sebepoznání #spokojenost #vděčnost

Jak to funguje?

Akademie poběží v termínu: 6. 2. 2023- 6. 3. 2023 Přístup do členské sekce budete mít ještě měsíc po ukončení Akademie, tedy do 6. 4. 2023

Vzdělávací videa

Každé pondělí obsah k novému modulu v členské sekci (videa, meditace, techniky, cvičení).

4 online setkání

Vždy ve čtvrtek od 17. 30 se sejdeme přes Google Meet, kde vám odpovím na dotazy a bude možnost sdílet zkušenosti ve skupině.

Workbook

Obdržíte on-line workbook s inspirativními cvičeními a technikami, kde si budete moci psát i své poznámky.

Co říkají o Akademii její účastníci?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Ludmila Marcincakova Regional HR Manager EMEA @ Systal Technology Solutions

Velmi uzitocne informacie doplnene praktickymi radami sa mi pacilo najviac, okrem toho bonus velmi prijemna lektorka (dakujem, Daniela, ste skvela). Pomohla mi uvedomit si viacero veci o sebe a zacat pracovat na svojich "slabych" strankach, urcite sa mi bude lepsie pracovat a zit. Zdielanie materialov povazujem za must, urcite si zosity vypracujem a znova pozriem lekcie s odstupom casu. Rozhodne by som Akademiu odporucila aj ostatnymi. Stalo sa nieco neuveritelne - ani nie mesiac po semiari s vami sa mi splnila zivotna vizia, ktoru som si aj vdaka vam vytvorila. Dostala som dream job, o ktorom som vzdy snivala 🙂 Preto vam chcem velmi srdecne podakovat, nikdy nezabudnem na to, ze aj vdaka vam sa mi podarilo upratat si zivot do spravnych kolaji. Vase seminare mi dali velmi vela a teraz tazim z toho, co som sa naucila. Som vam nesmierne vdacna.

Kryštof Jelínek Business Development @ Aspironix

Dnešek mě nabil obrovskou energií, a proto ti chci především ještě jednou obrovsky poděkovat! "Životaměnící a směr určující".