Akademie mentální odolnosti

Akademie mentální odolnosti - 4 online setkání

V Akademii se zaměřujeme na rozvoj klíčových dovedností, které vás naučí pracovat se stresem, budovat mentální odolnost a emoční agilitu. Ovládnete čas a stanete se efektivnějšími. Budete schopni přemýšlet komplexněji, dívat se na věci jiným pohledem a zvýšíte svou spokojenost. Dovednosti, které si osvojíte jsou založené na nejnovějších poznatcích z behaviorálních věd a neurovědy. Akademie mentální odolnosti je 4 modulový program, během kterého budete objevovat nové informace a techniky.

4 interaktivní moduly

Každá z rozvíjených dovedností má svou váhu, ale pouze vzájemné funkční synergie a propojení těchto dovedností vám umožní vidět a chápat svět v jeho komplexnosti a vytvořit tak skutečnou přidanou hodnotu pro vás.

Stres: jak si zachovat klid a budovat mentální odolnost

V modulu si osvojíte techniky prevence před stresem, antistresové metody jako rychlou pomoc při stresu a tipy, jak o sebe pečovat po stresové události. Tento modul Vám pomůže vybudovat si resilienci.

Více o modulu

V hlavě: optimální nastavení mysli

Vše začíná v naší hlavě. Pojďte se naučit jak optimalizovat mentální nastavení, aby vám v životě pomohlo dosáhnout toho, co chcete.

Více o modulu

Efektivita: nepracujte tvrději, ale chytřeji pohledem neurovědy

Chcete dosahovat svých cílů chytřeji a příjemněji? Pojďte odhalit metody, které jsou založeny na neurovědě!

Více o modulu

Emoční agilita: zvládání emocí a budování kvalitních vztahů

Schopnost pracovat s emocemi je klíčová, determinuje naší vnitřní spokojenost i kvalitu sociálních interakcí.

Více o modulu

Co říkají o Akademii její účastníci?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Ludmila Marcincakova Regional HR Manager EMEA @ Systal Technology Solutions

Velmi uzitocne informacie doplnene praktickymi radami sa mi pacilo najviac, okrem toho bonus velmi prijemna lektorka (dakujem, Daniela, ste skvela). Pomohla mi uvedomit si viacero veci o sebe a zacat pracovat na svojich "slabych" strankach, urcite sa mi bude lepsie pracovat a zit. Zdielanie materialov povazujem za must, urcite si zosity vypracujem a znova pozriem lekcie s odstupom casu. Rozhodne by som Akademiu odporucila aj ostatnymi. Stalo sa nieco neuveritelne - ani nie mesiac po semiari s vami sa mi splnila zivotna vizia, ktoru som si aj vdaka vam vytvorila. Dostala som dream job, o ktorom som vzdy snivala 🙂 Preto vam chcem velmi srdecne podakovat, nikdy nezabudnem na to, ze aj vdaka vam sa mi podarilo upratat si zivot do spravnych kolaji. Vase seminare mi dali velmi vela a teraz tazim z toho, co som sa naucila. Som vam nesmierne vdacna.

Kryštof Jelínek Business Development @ Aspironix

Dnešek mě nabil obrovskou energií, a proto ti chci především ještě jednou obrovsky poděkovat! "Životaměnící a směr určující".