Dovol si přát

Posted on Posted in Osobní rozvoj

Dovol si snít, leč mít sny se vyplatí. Pokud budeš mít sen, celý vesmír se spojí, aby Ti pomohl ho dosáhnout. A to důležité slůvko je pomohl…ano, i ty pro to budeš muset něco udělat.

Když si uvědomíš co chceš, jsi již mnohem dále než většina lidí, kteří život jen přežívají. Ano, život si skutečně tvoříme sami. Naše myšlenky jsou základem pro naše činy a ty pak ovlivňují naši budoucnost.

Základní a nejdůležitější věc, kterou pro sebe, prosím, dnes udělej je dovol si přát. Najdi si pár minut ticha a klidu a věnuj je tomu nejdůležitějšímu člověku na světě.

Komu?

No přeci sobě. Pohodlně se usaď a polož si stěžejní otázku: Co si opravdu přeji?

Nenech si vnutit myšlenky typu, co se od Tebe očekává, či co bys měl/a, ale zkus najít opravdu to, po čem toužíš Ty. To něco, co s Tebou rezonuje a když si to představíš cítíš blaženost. Máš to? Pokud ano, blahopřeji. Drž svůj sen a nepusť ho. Pokud se Ti již začaly vkrádat do hlavy myšlenky typu na to nemám, to je příliš drahé, to nikdy nedokážu, na to nejsem dost dobrý atp. zastav je. Leč jediné limity, které máme jsou ty, které si stanovíme ve své vlastní hlavě. A víš co? Jestli se Ti toto děje možná zkus svůj sen ještě o něco vylepšit, nasadit laťku ještě o tu jednu “žbrdlinku” výše. Proč? Protože můžeš.

Jestli již svůj sen máš, začni si ho vizualizovat a stanov si cíle. O tom jak cíle dosáhnout o o umění vizualizace se můžeš inspirovat v mém videu.

Pro uvědomění si svých cílů a skutečného dosažení je velmi dobrý nástroj koučink, proto pokud nechceš čekat můžeš si domluvit i individuální sezení.