Koučink

(Co, kdo, kde a za kolik?)

CO je koučink?

Koučink je metoda, která Vám pomůže nalézt nejlepší řešení v sobě. Vy jste odborník na svůj život, vy víte, co chcete a potřebujete, ačkoliv si to někdy jen nedokážete sami zvědomit.  Koučink Vám pomocí otevřených otázek a koučovacích metod pomůže se v sobě a současné situaci zorientovat. Pomůže Vám s Vaším dalším směřováním díky tvorbě vize, odhalí limitující vzorce chování a myšlení a pomůže je nahradit novými, funkčnějšími. Rozšíří Vám úhel pohledu a pomůže nalézt vlastní cestu k úspěchu a spokojenosti.

Čistý koučink (kde hledáme veškeré odpovědi ve Vás) někdy propojuji i s mentoringem. Je to (s vaším svolením) v situacích, kdy vnímám, že mám zkušenosti, znalosti, či techniky, které Vám chybí a mohly by Vás rychleji posunout kupředu.

Častým tématem koučování je:

  • Změna zaměstnání.
  • Přechod ze zaměstnání do podnikání.
  • Růst byznysu.
  • Prevence vyhoření a zvládání stresu.
  • Stanovení si dalšího směřování.
  • Zvládání změn.
  • Komunikace a konflikty.
  • Time management a efektivita.
  • Získání motivace a odvahy pohnout se z místa.
  • Budování mentální odolnosti a zvýšení spokojenosti.

JDU DO TOHO

 

Kdo je můj klient?

Mému typickému klientovi je 26-49 let, podniká, vede lidi, řídí firmu a nebo se chystá na přechod ze zaměstnání do podnikání. Svým klientům pomáhám rozvíjet je samé i jejich byznys k úspěchu a spokojenosti.

KDO jsem já (proč koučink se mnou)?

 
Jsem kouč osobního a byznysového rozvoje. Mám zkušenost manažerskou i podnikatelskou, z Čech i ze zahraničí. Strávila jsem 12 let na manažerských pozicích v mezinárodních firmách a poté jsem se v roce 2017 vydala na volnou nohu lektora a kouče. Prošla jsem kompletní akreditovaný koučovací výcvik (Masarykův ústav vyšších studií) a nástavbový týmový koučink pod vedením Marilyn Atkinson. Jsem podnikatelka, ale i maminka a partnerka. Úspěch a spokojenost jsou pro mě 2 strany jedné mince, věřím, že můžeme mít obojí.
 
KDE?

Online přes Google Meet a nebo je možné se domluvit na osobním setkání v Praze.

ZA KOLIK? (investice)

Jednorázově: 3 600 Kč / 60 min. nebo 5 400 Kč / 90 min.

Pro trvalou změnu a maximální efekt z koučování nabízím spolupráci formou balíčku 6 koučovacích setkání za zvýhodněnou cenu (60 min. vychází na 3 000 Kč). Můžete vybírat ze zvýhodněných balíčků:

EXPRES: 6 x 60 min. = 18 000 Kč 
STANDARD: 6 x 90 min. = 27 000 Kč 
PLUS: 6 x 120 min. = 36 000 Kč 

Ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH. Platba probíhá na fakturu, či kartou online předem. Balíček 6 setkání má platnost 6 měsíců od zakoupení.

Pojďme se poznat!
Chcete zjistit, zda koučink se mnou je pro vás to správně řešení?
Nabízím první “chemistry” koučovací setkání zdarma. Bývá v rozsahu 30 min. a slouží k zjištění, zda si “sedneme” a zda Vám dokáži pomoci.
Zarezervujte si vámi zvolený termín online zde.

 

Co říkají klienti koučování?

 

“Měl jsem tu možnost s Danielou strávit několik koučovacích sezení. Daniela byla vždy výborně připravená a pomáhala mi efektivně formovat můj další rozvoj a dosáhnout svých profesních cílů. Jako správný kouč neradí, ale spíše otevírá cesty, klade otázky a koučovaný tak nachází řešení a odpovědi sám. Byl jsem se spoluprací s Danielou velmi spokojený a těším se na případnou další.”

Tomáš Dostál
Service Delivery Hub Lead / Wunderman Thompson

„Protože mám někdy tendenci podstatné věci „okecávat“ a spíše hledat důvody a popis okolností, proč se to či ono stalo, jsem velmi vděčná Daniele, že mě v tom nenechala a vždy mě vedla přímo k „jádru pudla“ a to cestou otázek, které mi jednak otevřely oči, ale sem tam i zastavily dech tím, jak jsou jednoduché a jak se trefují přímo do černého. Díky Daniele jsem zjistila, že vše nemusí být tak složité a že v mém případě není ani potřeba tolika slov proto, abych byla spokojenější. Danielo díky.”

Tereza Hubičková
Partnership manager / Dateio

“Byl jsem příjemně překvapen profesionalitou Daniely a celkovým průběhem našich setkání. Daniela vedla každé setkání nenásilnou a uvolněnou formou, za pomoci zajímavých metod a technik jsme objevili oblasti ve kterých můžu růst. Ve výsledku se nám povedlo identifikovat cíle s jasně definovanou posloupností kroků které k těmto cílům vedou. Vím teda co dělat a jak postupovat abych se mohl dál rozvíjet. Za mě mohu Danielu jedině doporučit, určitě se s ní rád potkám i v budoucnu.”

Juraj Holec
Data Team Lead

JDU DO TOHO