Koučink

Koučink je jednou z nejefektivnějších metod osobního i profesního růstu. Nabízí nové úhly pohledu na současnou situaci. Odkrývá limitující vzorce myšlení a chování. Pomáhá klientům uvědomit si své silné stránky, rozvinout potenciál a rozšířit spektrum možností. Motivuje k potřebným změnám tvorbou osobní vize a stanovením akčních kroků. V koučování jsem klientům partnerem, který je podpoří a díky volbě vhodných metod a otázek je dovede k vlastnímu poznání.

 

Koučink je skvělý v těchto situacích:

  • Potřeba změny
  • Rozvoj podnikání
  • Zvýšení efektivity a dosáhnutí cíle rychleji
  • Osobní růst
  • Získání motivace
  • Profesní posun
  • Zvýšení spokojenosti
  • Zvládání stresu a konfliktů
  • Potřeba přestat se točit v kruhu

JDU DO TOHO

 
 

Proč koučink se mnou?

S koučováním jsem se seznámila (z pozice klienta koučování) v roce 2008 a od té doby ho považuji za nejefektivnější způsob osobního i profesního rozvoje. Pomohl mi v budování manažerské kariéry a v roce 2017 i v rozhodnutí vydat se na volnou nohu kouče a lektora. Prošla jsem kompletní akreditovaný koučovací výcvik (Masarykův ústav vyšších studií) a týmový koučink pod vedením Marilyn Atkinson.

V životě mne naplňuje má rodina, kontinuální vzdělávání se a možnost pomáhat ostatním. Zajímám se o behaviorální vědy (vědy o lidském chování) zahrnující psychologii, neurovědu, filozofii, epigenetiku a kvantovou fyziku. Díky životním zkušenostem a koučinku jsem v  sobě objevila odvahu žít podle svých představ. Přestala jsem být obětí a stala jsem se tvůrcem svého života. S radostí i pokorou pomáhám svým klientům najít cestu z problémů k šťastnému a smysluplnému životu. V případě zájmu klienta mohu i vystoupit z role kouče a přejít do role mentora (v případě, že klient potřebuje radu, informaci atd.)

 

Jak to funguje?

Jste připraveni se posunout kupředu? Koučink ve formě jednotlivých hodin či balíčků si zakupte kliknutím na koupit. Spojíme se spolu a domluvíme první termín.

Místo: osobně v Praze nebo online přes Skype, Teams či jinou aplikaci.
Cena: 2 000 Kč / 60 min. a nebo 2 500 Kč / 90 min. 
Pro trvalou změnu doporučuji absolvovat sérii 6 sezení.
Nicméně i jednorázové setkání je možné. Máte nějaké dotazy? Napište mi na e-mail: info@danielasedlonova.cz a nebo mi zatelefonujte na 603 902 702 a pobavíme se.

KOUPIT

   

 

Co říkají klienti koučování?

 

“Měl jsem tu možnost s Danielou strávit několik koučovacích sezení. Daniela byla vždy výborně připravená a pomáhala mi efektivně formovat můj další rozvoj a dosáhnout svých profesních cílů. Jako správný kouč neradí, ale spíše otevírá cesty, klade otázky a koučovaný tak nachází řešení a odpovědi sám. Byl jsem se spoluprací s Danielou velmi spokojený a těším se na případnou další.”

Tomáš Dostál
Service Delivery Hub Lead / Wunderman Thompson

 

„Protože mám někdy tendenci podstatné věci „okecávat“ a spíše hledat důvody a popis okolností, proč se to či ono stalo, jsem velmi vděčná Daniele, že mě v tom nenechala a vždy mě vedla přímo k „jádru pudla“ a to cestou otázek, které mi jednak otevřely oči, ale sem tam i zastavily dech tím, jak jsou jednoduché a jak se trefují přímo do černého. Díky Daniele jsem zjistila, že vše nemusí být tak složité a že v mém případě není ani potřeba tolika slov proto, abych byla spokojenější. Danielo díky.”

Tereza Hubičková
Partnership manager / Dateio

 

“Byl jsem příjemně překvapen profesionalitou Daniely a celkovým průběhem našich setkání. Daniela vedla každé setkání nenásilnou a uvolněnou formou, za pomoci zajímavých metod a technik jsme objevili oblasti ve kterých můžu růst. Ve výsledku se nám povedlo identifikovat cíle s jasně definovanou posloupností kroků které k těmto cílům vedou. Vím teda co dělat a jak postupovat abych se mohl dál rozvíjet. Za mě mohu Danielu jedině doporučit, určitě se s ní rád potkám i v budoucnu.”

Juraj Holec
Data Team Lead

JDU DO TOHO