Pro veřejnost

Kurzy: veškeré kurzy jsou vzhledem ke koronaviru zrušeny. 

Koučování a konzultace nyní probíhají pouze online a nebo přes telefon.

Konzultace

e
Chcete se zbavit trémy z prezentování, či celkově zlepšit své prezentační dovednosti? Potřebujete se poradit, jak co možná nejefektivněji oslovit klienty a prodat jim sebe, své výrobky a služby? Občas Vás paralyzuje strach či stres a chcete vědět, jak z toho ven? Potřebujete prokonzultovat Vaše působení v roli manažera a chcete tipy z praxe, které pomohou přímo Vám? Pro efektivní využití Vašeho času a dospění k tíženému cíli jsou vhodné právě individuální konzultace.
Cena individuální konzultace: 2 000 Kč/hod.
Čas a místo:
po zakoupení konzultace se s Vámi spojím a domluvíme se individuálně. Lokalita je vždy Praha a nebo je možno přes Skype či telefon.

Objednat

 

 

Koučování

Koučování Daniela SedloňováKoučování je efektivní nástroj, jak zjistit, co opravdu chcete. Najít si svou vlastní cestu k dosažení cíle a snu. Je to nástroj, který nám umožňuje utřídit si myšlenky a načerpat motivaci ke změně. Pokud se potřebujete pohnout z místa, avšak nevíte jakým směrem jít a s čím byste měli začít, pak koučování Vám učiní skvělou službu. Společně si vyjasníme cíl a kroky k jeho dosažení.
Cena individuálního koučování: 2 000 Kč/hod.
Čas a místo:
po zakoupení koučování se se Vámi spojím a domluvíme se individuálně. Lokalita je vždy Praha a nebo přes Skype či telefon.


Objednat