Pro veřejnost

Kurzy

Hackni si mozek: 21. 4. 2020, Praha

 

Chcete se dozvědět více o fungování lidského mozku a použít tyto vědomosti pro svůj spokojenější život? Pak přijďte na kurz, pomůže Vám zbavit se strachu, eliminovat stres, dostat emoce pod kontrolu, pracovat efektivněji a posouvat se k životu, po kterém toužíte.
Více informací ZDE.

 

 

 

 

Objednat

 

Prodávej s lehkostí konzultativním přístupem:
12. 3. 2020, Praha

Chcete si zvýšit zisky prodejem svých služeb či zboží? Věříte, že co nabízíte je dobré, ale zkrátka nevíte, jak uspět na obchodní schůzce? Nevíte, jak získat více klientů a stávající zájemce přesvědčit, že si mají koupit právě od Vás? Chcete prodávat eticky a mít vracející se zákazníky? Přejete si zbavit se trémy a nepříjemného pocitu z prodávání a naučit se nejužitečnější prodejní metody? Pak je tento kurz ten pravý pro Vás.
Více informací ZDE.

 

 

Objednat

 

Restart myšlení: 25. 3. 2020, Praha

 

Funguje Vaše mysl tak, aby Vám v životě pomohla dosáhnout toho, co chcete a nebo pracuje proti Vám? Kurz Vám odhalí nástroje a strategie, které Vám pomohou zbavit se limitujících přesvědčení a strachů. Nasměrujeme Vaše myšlenky k dosažení pozitivních cílů.
Více informací ZDE.

 

 


Objednat

 

Konzultace

e
Chcete se zbavit trémy z prezentování, či celkově zlepšit své prezentační dovednosti? Potřebujete se poradit, jak co možná nejefektivněji oslovit klienty a prodat jim sebe, své výrobky a služby? Občas Vás paralyzuje strach či stres a chcete vědět, jak z toho ven? Potřebujete prokonzultovat Vaše působení v roli manažera a chcete tipy z praxe, které pomohou přímo Vám? Pro efektivní využití Vašeho času a dospění k tíženému cíli jsou vhodné právě individuální konzultace.
Cena individuální konzultace: 2 000 Kč/hod.
Čas a místo:
po zakoupení konzultace se s Vámi spojím a domluvíme se individuálně. Lokalita je vždy Praha a nebo je možno přes Skype či telefon.

Objednat

 

 

Koučování

Koučování Daniela SedloňováKoučování je efektivní nástroj, jak zjistit, co opravdu chcete. Najít si svou vlastní cestu k dosažení cíle a snu. Je to nástroj, který nám umožňuje utřídit si myšlenky a načerpat motivaci ke změně. Pokud se potřebujete pohnout z místa, avšak nevíte jakým směrem jít a s čím byste měli začít, pak koučování Vám učiní skvělou službu. Společně si vyjasníme cíl a kroky k jeho dosažení.
Cena individuálního koučování: 2 000 Kč/hod.
Čas a místo:
po zakoupení koučování se se Vámi spojím a domluvíme se individuálně. Lokalita je vždy Praha a nebo přes Skype či telefon.


Objedn