Pro veřejnost

Aktuálně pořádané online

Hackni si mozek

Hackni si mozek je praktický kurz, ve kterém obdržíte přesný a snadno aplikovatelný návod, jak svůj mozek hacknout, aby fungoval ve váš prospěch. Získáte záznam 2 vysílání webinářů (1. lekce a 2. lekce). Budete tak mít ucelený kurz, který můžete shlédnout z pohodlí a bezpečí domova v čase, který Vám nejlépe vyhovuje. Více informací: ZDE
Cena: 490 Kč 

Ano, chci online kurz

 

 

Konzultace/Mentoring

Chcete posunout svou kariéru a nebo byznys na další úroveň a mít při tom po boku zkušeného mentora? Pomohlo by Vásm se poradit, jak co možná nejefektivněji oslovit klienty a prodat jim sebe, výrobky a nebo služby? Potřebujete prokonzultovat Vaše působení v roli manažera a chcete tipy z praxe, které pomohou přímo Vám? Pro efektivní využití Vašeho času a dospění k tíženému cíli jsou vhodné právě individuální konzultace.
Cena individuální konzultace: 2 000 Kč/hod.
Čas a místo:
po zakoupení konzultace se s Vámi spojím a domluvíme termín online setkání. 

Objednat

 

 

Koučování

Koučování Daniela SedloňováKoučování je efektivní nástroj, jak zjistit, co opravdu chcete. Najít si svou vlastní cestu k dosažení cíle. Je to nástroj, který nám umožňuje utřídit si myšlenky a načerpat motivaci ke změně. Pokud se potřebujete pohnout z místa, avšak nevíte jakým směrem jít a s čím byste měli začít, pak koučování Vám učiní skvělou službu. Společně si vyjasníme cíl a kroky k jeho dosažení.
Cena individuálního koučování: 2 000 Kč/hod.
Čas a místo:
po zakoupení koučování se s Vámi spojím a domluvíme termín online setkání. 

Objednat