Daniela

Mou vášní je umožňovat druhým být úspěšnější a spokojenější. Baví mě každým dnem ukazovat, že můžeme mít obojí: úspěch i spokojenost.
Zaměřuji se na témata leadershipu, budování mentální odolnosti a obchodní dovednosti. Můj typický klient je podnikatel, ředitel nebo manažer.

Při své práci vycházím z rovnice: Mentální nastavení + konkrétní dovednosti = výsledek

Nejsem teoretik, jsem praktik s 19 lety praxe. Strávila jsem 12 let na manažerských pozicích u nás i v zahraničí. Působila jsem například jako Ředitelka obchodu pro střední a východní Evropu v HRS Group, kde jsem vedla multikulturní týmy.  Poslední 4 roky podnikám. Absolvovala jsem mnoho výcviků a kurzů u nás i v zahraničí, zahrnující akreditovaný výcvik koučování (Masarykův ústav vyšších studií) a výcvik Týmového koučování vysoce efektivních týmů pod vedením Marilyn Atkinson. Jsem jedním z pouhých 3 Google certifikovaných trenérů pro Leadership. Zároveň věřím, že se do mé práce odráží znalost neurovědy, vysoké analytické myšlení (IQ 136), citlivost k emocím a potřebám druhých. Můj život je obohacen i o roli maminky, partnerky, cestovatelky a člověka, který se raduje ze života, baví ho se vzdělávat a pomáhat ostatním.

Realizovala jsem rozvojové projekty, individuální a nebo týmový koučink pro klienty jako jsou:
Siemens, Equa Bank, Eon, Servier, Geometry, Wunderman Thompson, HRS, Struers, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy...

 

Reference

Měl jsem tu možnost s Danielou strávit několik koučovacích sezení. Daniela byla vždy výborně připravená a pomáhala mi efektivně formovat můj další rozvoj a dosáhnout svých profesních cílů. Jako správný kouč neradí, ale spíše otevírá cesty, klade otázky a koučovaný tak nachází řešení a odpovědi sám. Byl jsem se spoluprácí s Danielou velmi spokojený a teším se na případnou další.

Tomáš Dostál Service Delivery Hub Lead / Wunderman Thompson

Daniela kombinuje výbornou profesionální zkušenost z businessu a schopnost tuto zkušenost předávat dál. Při přípravě vycházela ze specifických požadavků našich týmů a oceňuji, že jednotlivé tréninky ušila přímo na míru pořebám naší společnosti. Její schopnost zaujmout posluchače tak, aby si z jejich tréninků odnesli nejen pocit příjemně prožitého času, ale i změnu chování, je jednoznačná. Daniela nabízí profesionalitu, vstřícnost, které si velmi vážím, ale umí velmi efektivně i při tréninzích využít “selský rozum” a praktické ukázky, takže nezůstává pouze u obecnosti a líbivosti na venek.

Gabriela Šimšová Head of HR

Daniela je velmi profesionální lektorka, svým charismatickým a lidským přístupem si dokáže výborně získat všechny účastníky. Její pojetí je originální. Jde do hloubky, nebojí se improvizovat a nabídnout účastníkům kurzu přesně to, co potřebují a co je posouvá dál. Umí pojmenovat rezervy a připravit takové nástroje, díky kterým nezůstane jen u aha efektu, ale lidé kteří prošli jejími kurzy si jednoduše nabyté poznatky odnášejí do praxe a tam je uplatňují. Kurzy dokáže skvěle ušít na míru, dle specifických požadavků společnosti.

Kristýna Šimonová Group Operations Director / Young & Rubicam Group

„Protože mám někdy tendenci podstatné věci „okecávat“ a spíše hledat důvody a popis okolností, proč se to či ono stalo, jsem velmi vděčná Daniele, že mě v tom nenechala a vždy mě vedla přímo k „jádru pudla“ a to cestou otázek, které mi jednak otevřely oči, ale sem tam i zastavily dech tím, jak jsou jednoduché a jak se trefují přímo do černého. Díky Daniele jsem zjistila, že vše nemusí být tak složité a že v mém případě není ani potřeba tolika slov proto, abych byla spokojenější. Danielo díky.”

Tereza Hubičková Partnership manager / Dateio

Daniela umí během koučinku velice příjemnou formou nabudit v člověku vlastní skrytý potenciál. Jsem rád, že jsem využil příležitosti a času, který jsme spolu strávili, díky čemuž jsem učinil kroky, které přímo vedly k posunu v mé kariéře, jak mohu nyní s odstupem hodnotit. Děkuji.

Ondřej Vasilenko CPM Manager / Wunderman

Byl jsem příjemně překvapen profesionalitou Daniely a celkovým průběhem našich setkání. Daniela vedla každé setkání nenásilnou a uvolněnou formou, za pomoci zajímavých metod a technik jsme objevili oblasti ve kterých můžu růst. Ve výsledku se nám povedlo identifikovat cíle s jasně definovanou posloupností kroků které k těmto cílům vedou. Vím teda co dělat a jak postupovat abych se mohl dál rozvíjet.Za mě mohu Danielu jedině doporučit, určitě se s ní rád potkám i v budoucnu.

Juraj Holec Data Team Lead

Individuální konzultace mi pomohla. Dostal jsem konkrétní tipy pro svou situaci a určitě mi pomůžou v byznysovém životě dál. Bylo to fajné! Daniela je profesionálka, která má zkušenosti z velké firmy a s nadšením teď předává své znalosti dál, za což jsem jí vděčný. Je sympatická, uvádí konkrétní příklady a je na ní vidět nadšení pro věc. Doporučuji!

Martin Dědina SAP Ariba Cloud Technical Architect / Ariba

Kurz byl pro mne přínosný a zajímavý. Daniela je super lektorka, do 3 hodin se jí podařilo zhutnit širokou paletu informací. Byla milá, profesionální a její podání se dobře poslouchalo.

Jiří Jetmar Sales Representative/Freestyle Kolbenka

Bylo to super, jak obsahem tak formou! Jedno z nejlepších, co jsem měl možnost absolvovat, bylo zřejmé, že dodavatel(ka) má kromě vědomostí i cenné zkušenosti. Přínosné, jen tak dále. Děkuji.

Jiří Spurný Team Lead & Digital Art Director